Двоє чоловіків та жінка: закарпатці отримали довічне ув’язнення

Довічний термін отримали двоє ужгородців та жителька Перечинщини, які вбили двох іноземців у 2020 році.

Троє закарпатців отримали довічне ув’язнення. Три роки тому вони скоїли злочин вбивши двох громадян Індії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після ракетної атаки росії виявили муміфіковане тіло: подробиці моторошної знахідки

Закарпатський апеляційний суд постановив ухвалу, якою підтвердив не тільки прийнятність застосування до обвинувачених найсуворішої міри покарання, а й підкреслив, що на підставі тих доказів, які були предметом перевірки в судових засіданнях, судом першої інстанції з достатньою повнотою з’ясовано всі обставини, які могли мати істотне значення для правильного вирішення справи, в тому числі щодо призначеного покарання.

Будь-яких істотних порушень норм процесуального або матеріального права у кримінальному провадженні при його перегляді судом апеляційної інстанції не встановлено, а тому відсутні підстави для безумовного скасування або зміни вироку, — повідомляють на сторінці міськрайонного суду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Журналісти знайшли простий спосіб виїзду чоловіків за кордон

Вирок ухвалили 24 січня 2020 року.

“Підозрюваних визнали винними в умисному вбивстві двох громадян Індії, вчиненому з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб (п.1,6,12 ч.2 ст.115 КК України) та замаху на вбивство третього потерпілого (ч.2 ст.15, п.1, 6, 12 ч.2 ст.115 КК України). Окрім згаданого їх також визнано винними у вчиненні розбою (ч.4 ст. 187 КК України), а одного з обвинувачених ще й у незаконному збуті психотропної речовини (ч.1 ст. 307 КК України). Усім трьом закарпатцям суд призначив покарання у вигляді довічного позбавлення волі”, — йдеться у публікації.

Нагадаємо, що на Закарпатті легковик з дитиною в салоні перекинувся на дах (ФОТО, ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*