Двоє впливових чоловіків провели день у сукнях і поділилися досвідом (ФОТО)

Ейджей Катальді і Чаз Мібон вирішили перевірити реакцію оточуючих на жіноче вбрання після скандалу з обкладинкою Vogue.

Двоє співробітників Daily Mail прогулялися вулицями Нью-Йорка в жіночих сукнях і розповіли про свої враження і реакцію оточуючих. Відповідний матеріал з’явився на сайті видання.

Зазначається, що такого кроку чоловіків підштовхнула історія Гаррі Стайлза, який з’явився на обкладинці Vogue в жіночому вбранні, чим викликав шквал критики.

Так, начальник виробництва Daily Mail TV Ейджей Катальді з’явився на публіці в чорному піджаку і блакитній довгій сукні бренду Asos. А директор з комерційної стратегії Чаз Мібон надів об’ємну помаранчеву сукню до підлоги з пишними рукавами.

За словами Катальді, він переживав, що сукня не підійде йому за розміром, оскільки їх шиють на жіночу фігуру, однак річ сіла ідеально. Чоловік виявив, що вбрання не викликало особливого шуму в Нью-Йорку, і зазначив, що люди, які живуть в місті, звикли і до більш екстравагантного вигляду.

“Більшість людей проходили прямо повз мене, навіть не глянувши на мій одяг. Пролунало кілька криків в мою сторону, і один хлопець сказав мені, що йому “сподобалася моя сукня”, але в іншому люди не здавалися стурбованими моїм виглядом”, – заявив він.

Ейджей додав, що довга сукня викликала деякі незручності, проте сама ідея з’явитися в ній на людях “надихнула” його.

“Це дало мені можливість показати людям, що те, що я ношу, не визначає мою стать, сексуальність або мужність”, – наголосив чоловік.

Мібон зізнався, що любить привертати увагу і, на відміну від Катальді, раніше носив сукні. Його зовсім не збентежив той факт, що деякі люди на Манхеттені несхвально на нього дивилися.

“Погляд людей ніколи не завадить мені носити або робити те, що я хочу, і в цьому випадку мені дійсно сподобалося бачити різні реакції кожного. Зрештою, сукня – відмінний привід для розмови – і це та розмова, яку ми повинні вести. Якщо хлопець хоче одягти сукню, що йому заважає? Як це негативно впливає на інших?”, – підсумував Чаз.

Нагадаємо, Ватикан розслідує скандальний лайк Папи Римського під гарячим фото моделі.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*