Екокосметика: про користь натуральних інгредієнтів

Засоби, у складі яких є натуральні компоненти, на відміну від звичайної косметики, що містить силікони, парабени та інші синтетичні добавки, сприятливо впливають на шкіру, оздоровлюють її. Звичайна косметика найчастіше просто маскує недоліки та створює «видимість» здорової шкіри.

Природні компоненти, на відміну синтетичних, запускають природний процес регенерації шкіри. В результаті шкіра відновлюється і самостійно позбавляється різних проблем. Придбати екокосметику можна за посиланням https://ekokosmetika.com.ua/white-mandarin

Корисні властивості натуральних інгредієнтів у косметиці

Косметика з натуральними компонентами в порівнянні зі звичайною косметикою досить дороговартісна, оскільки витрати на її виробництво значно вищі. У складі натуральної косметики використовуються рослинні екстракти, фруктові кислоти, сировина тваринного походження, мінеральні інгредієнти, натуральні олії, природні або аналогічні натуральні консерванти – лимонна кислота, сорбінова або саліцилова. 

Екокосметика, у складі якої є рослинні витяжки та екстракти, відрізняються гарною дієвістю. Оскільки рослинні компоненти містять спеціальні речовини з швидкою проникаючою здатністю. Інгредієнти, завдяки яким забезпечується ефективність натуральної косметики, одержують із цілющих рослин – ромашки, календули, алое, реп’яха, чистотілу, кропиви та інших. Для отримання корисних компонентів виробники використовують спеціальні розчини на натуральній основі.

Ефірні масла належать до цінних компонентів у натуральній косметиці, мають унікальні властивості. Наприклад, арганова олія є найбагатшим джерелом вітаміну Е, відмінно регенерує та омолоджує шкіру. А ефірна олія лемонграсу дозволить нормалізувати жировий баланс, тонізувати шкіру. Ефірні олії, що використовуються в натуральній косметиці, отримують з анісу, лаванди, герані, бергамоту, сосни та інших рослин.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*