Заміна/модернізація ліфтового обладнання: все, що потрібно знати

Якщо Ваш ліфт вже пережив свої найкращі роки, не поспішайте вкладати кошти у його заміну. Зв’яжіться з нами, і ви побачите, як старий ліфт може працювати по-новому. ліфтова компанія “СІТІ ЛІФТ” пропонує замовникам універсальне концептуальне рішення щодо заміни застарілих модифікацій ліфтового обладнання, яке давно відпрацювало призначений механічний термін експлуатації.

Середній проектний термін служби ліфта становить 25 років. Після цього терміну ходову частину та систему безпеки ліфта необхідно продіагностувати. За результатами діагностики віднімається термін подальшої експлуатації (зазвичай 2-4 роки, залежно від зносу основних вузлів). Раз на 12 місяців проводиться технічний огляд ліфта. Відповідно до “Положення про систему планово-попереджувальних ремонтів ліфтів” проводяться капітальні ремонти, а також щомісячні огляди. 

Експлуатація застарілої ходової частини суперечить нормам експлуатації та правилам техніки безпеки. Використання ліфта в цьому випадку є небезпечним для пасажирів. Однак багатоквартирні товариства та комунально-житлові управління ігнорують ці правила техніки безпеки, наражаючи на великий ризик життя мешканців багатоповерхових будинків.

Ознаки зношування ходової частини ліфта:

  • Звук тертя металевих поверхонь.
  • Кабіна ліфта переміщується з відхиленнями від вертикального
  • напрямку. 
  • Кабіна рухається нерівномірно.
  • Відчуваються вібрації в процесі спуску/підйому кабіни ліфта.
  • Неточність зупинки (припустиме відхилення точної зупинки кабіни ліфта 35 мм).

Якщо є подібні ознаки, необхідно терміново провести капітальний ремонт, який продовжить життя ліфта на кілька років. Звичайно, своєчасні ремонти та якісне обслуговування збільшують термін експлуатації ліфта, але колись все закінчується.

І ось одного разу перед власником ліфта постає питання, що робити зі застарілим ліфтом, який постійно ламається: чи замінити його повністю, чи провести поетапну модернізацію?

Якщо заміна ліфта – процес тривалий і витратний, а заміна деяких запчастин лише відсуває, але не вирішує проблеми застарілого ліфтового обладнання, тоді ми пропонуємо перевірене та економічно доцільне оновлення старих ліфтів.

Комплексна заміна всієї системи життєзабезпечення при збереженні каркаса кабіни ліфта, направляючих та противаги дозволяють отримати практично новий ліфт, який відповідає всім вимогам естетики та якості.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*