Екс-президенти Польщі закликали уряд припинити блокувати бюджет ЄС

Не існує унікальної польської версії правової держави, наголошують Лех Валенса, Александер Квасневський і Броніслав Коморовський.

Троє колишніх президентів Польщі у вівторок, 8 грудня, звернулись до уряду та чинного президента країни Анджея Дуди з проханням утриматись від подальшого блокування бюджету ЄС.

Вето було б зрозумілим рішенням, якби погоджений бюджетний пакет Європейського Союзу був би несприятливим або несправедливим для Польщі, ідеться у листі Леха Валенси, Александера Квасневського та Броніслава Коморовського. Однак, у даному разі про це не йдеться – Польща брала участь в обговоренні бюджету та схвалила його.

“Тому ми закликаємо польського президента, прем’єр-міністра та уряд не шантажувати надалі решту країн ЄС ветуванням бюджету ЄС”, – наголошують три експрезиденти, інформує агенція новин dpa.

У відкритому листі Валенса, Квасневський та Коморовський нагадують, що “не існує унікальної польської версії правової держави, яка б відрізнялася від європейської версії і дотримання якої польський уряд, вочевидь, вимагає”.

Джерело: Українська служба DW

Нагадаємо, ”Польща не погодиться на нерівноправне трактування верховенства права” — Моравецький.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*