ФК “Ужгород” розгромив “Чайку” і продовжує очолювати турнірну таблицю: опубліковано фото матчу (ФОТО)

“Ужгород” здобуває впевнену перемогу у матчі проти “Чайки”. Поєдинок 17-го туру групи Другої ліги відбувся на стадіоні “Авангард” у обласному центрі Закарпаття.

На матч проти суперника головний тренер “ужгородців” Володимир Васютик вирішив застосувати схему 3-4-3: Владислав Шкіндер опустився до третім центральним оборонцем до Дмитра Сартіни та Олега Допілки, на позиції латералів грали Сергій Машталір та Стефан Федак, у центрі виступали Віктор Ряшко та Адріан Пуканич, а попереду були Павло Тищук, Вадим Ференцик та Олег Вишневський.

Місце ж у воротах наставник довірив Валерію Восконяну, Михайло Готра залишився у запасі.Закарпатська команда швидко відкрила рахунок у матчі: вже на 1 хвилині після пасу Павла Тищука у штрафному майданчику Вадим Ференцик точно пробив низом у лівий від кіпера кут. Це другий поспіль гол для гравця “Ужгорода”.

Підопічні Володимира Васютика на 21 хвилині подвоїли перевагу: після навісу Стефана Федака з лівого краю капітан Адріан Пуканич в дотик пробив — кіпер не зумів врятувати.

Опісля цього “ужгородці” спокійно контролювали м’яч, раз-у-раз виходячи в перспективні атаки, гравці ж “Чайки” намагалися створити свої моменти, але не виходило. Гострим можна назвати хіба удар з-за меж штрафної Антона Музиченка на 36 хвилині, однак удар пролетів біля стійки.

А на 39 хвилині господарі майстерно скористалися своїм шансом, щоб збільшити гандикап у матчі. Стандарт майже на лінії штарфної бездоганно виконав Віктор Ряшко. Він прицільно пробив у воротарський кут — 3:0.

У другій половині зустрічі “Ужгород” продовжував домінувати на полі. На 57 хвилині Олег Вишневський міг збільшити перевагу у рахунку: нападник пробивав з розвороту — врятувала стійка.

Пізніше гольову нагоду мав Павло Тищук. Його з глибини вивели на рандеву з кіпером, однак він не зумів його переграти.

На 67 хвилині вже Володимир Дуран загрожував воротам дальнім ударом: м’яч пролетів біля стійки.

Трохи згодом свій момент мав Юрій Чонка. Він отримав чудовий пас від кіпера Валерія Восконяна, спробував перекинути воротаря “Чайки”, але не влучив.

Ближче під завершення Чонка не використав ще одну нагоду: він вискочив тет-а-тет з кіпером і знову вирішив перекинути стража воріт — гостей врятувала поперечка.

На 87 хвилині вже Адріан Пуканич пробачив суперника: Юрій Чонка вивів його на побачення з воротарем, але капітан з 6-ти метрів пробивав вище.

У підсумку, “Ужгород” здобуває впевнену перемогу і продовжує лідирувати у групі А.“Ужгород” — “Чайка” 3:0