На Закарпатті дитину не взяли в садочок, бо батьки не знають угорську: міська рада прокоментувала скандал

Напередодні в мережі ширились чутки, нібито дитину жителя міста не прийняли до дитсадка через незнання батьками угорської мови.

Про ситуацію щодо зарахування дитини в ЗДО ім. Св. Йосипа розповіли у Виноградівській міській раді.

У загальнонаціональних засобах масової інформації та соціальній мережі Facebook поширюється резонансна інформація щодо відмови зарахування дитини в заклад дошкільної освіти ім. Св. Йосипа Виноградівської міської ради.

Сьогодні, 15.04.2021 р., міським головою відібрано пояснення від директора ЗДО ім. Св. Йосипа Палюх Габріелли Олександрівни. Відповідно до пояснювальної записки директора ЗДО, 29.01.2021 р. батьком дитини Волошин С. В. подано письмову заяву до даного ЗДО щодо зарахування його дитини.

13.04.2021 р. Волошин С. В. повторно звернувся до директора ЗДО щодо надання інформації про стан розгляду заяви.

Батьку надано роз’яснення, що на даний час групи в ЗДО укомплектовані повністю. Формування групи раннього віку відбуватиметься в серпні з наповнюваністю групи 15 дітей. На даний час подано 30 заяв для зарахування до даної групи. Відповідно перевага в наборі буде надаватись згідно черговості поданих заяв.

Додатково інформуємо, що заява Волошина С.В. щодо зарахування дитини у групу раннього віку зареєстрована в журналі реєстрації заяв батьків під номером 26.

Офіційна відмова щодо зарахування дитини в ЗДО ім. Св. Йосипа батьку дитини не надавалася.

–ОНОВЛЕННЯ–

Уповноважений із захисту державної мови відреагував на мовний скандал на Виноградівщині.

Нагадаємо, на Закарпатті водій фури наїхав на хлопчика: він у реанімації (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*