ФК Ужгород втретє поспіль програв у Першій лізі

У Першій лізі відбувся третій тур. ФК Ужгород приймав удома Оболонь і поступився – 0:2. Голи: Лобов (27), Батальський (92).

У турнірній таблиці Ужгород йде на останньому місці і є єдиною командою, яка ще не набрала жодного очка.

В наступному турі Ужгород зіграє на виїзді з Волинню. Гра відбудеться у п’ятницю, 13 серпня. Початок о 18:30, трансляція на Футбол 1.

Нагадаємо, “Минай” виграв матч в Угорщині (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*