“Минай” виграв матч в Угорщині (ФОТО)

Закарапатські футболісти перемогли угорських із рахунком 0:1.

ФК “Минай” виграв матч проти угорської “Кішварди”. Гра була товариською. Її зіграли на заміну матчу проти “Колоса”, який перенесли через участь останнього у єврокубку. Про це повідомили в інформаційному відділі ФК “Минай”.

Закарапатські футболісти перемогли угорських із рахунком 0:1. Єдиний гол у грі забив Олексій Хахльов за 20 хвилин до фінального свистка. 

Закарапатці взяли реванш за програші під час минулих зустрічей із “Кішвардою”. 

Минайці уже повернулися додому, де готуються до гри Прем’єр-ліги із київським “Динамо” .

Нагадаємо, футболіст з Мукачева Анатолій Нурієв дебютував у єврокубках.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*