ФК “Ужгород” здобув довгоочікувану перемогу в Першій лізі

У поєдинку 11 туру Першої ліги закарпатська команда у рідних стінах переграла “Кремінь”.

На матч проти “Кременя” тренер «Ужгорода» Богдан Блавацький зі стартових хвилин випустив новачка Дмитра Єфіменка. У першій десятихвилинці закарпатська команда грала активніше та ініціативніше. Хороші нагоди для ударів мали Віктор Хомченко та Володимир Дуран, однак не підвела точність. Про це повідомили у пресслужбі футбольного клубу.

“Кремінь” відповів чудовим пострілом від Богдана Бичкова, проте м’яч просвистів біля стійки. Суперник гру дещо вирівняв: почав насидіти на ворота “ужгородців”. На 19 хвилині чудовий момент не використав Микола Гайдучик, якого Віктор Хомченко вивів на рандеву з кіпером. Однак нападник не зумів переграти Дениса Старченка. А ще через хвилину з-за меж штрафної потужно пробивав Віктор Ряшко. Проте й цього разу страж воріт “Кременя” зіграв вище всяких похвал – перевів на кутовий. Після подачі з корнера головою пробивав вже Дмитро Сартіна, однак м’яч влучив у стійку. На 30 хвилині гості створили ще один момент: небезпечний удар від Віталія Бойка, однак вище воріт.

“Ужгородці” могли нарешті відкрити рахунок у матчі на 36 хвилині: після подачі з флангу Дмитро Єфіменко пробивав в дотик з кількох метрів, однак м’яч пролетів біля стійки. Перший гострий момент другого тайму створили гості: на 50 хвилині Максим Авер’янов пробивав злету – вище воріт. Закарпатська команда, як і в першій половині зустрічі, взяла м’яч під свій контроль. Зрештою, це дало свої плоди на 64 хвилині, коли після прострілу Олександра Савошка м’яч у ворота в дотик проштовхнув Микола Гайдучик – 1:0.

На 70 хвилині “ужгородці” мали шанс подвоїти перевагу: після затяжної атаки низом пробивав Вадим Мердєєв – кіпер “Кременя” витягнув. Опісля голу “Кремінь” намагався відповісти кількома дальніми ударами, які не принесли дивідендів. А на 82 хвилині Віктор Хомченко у боротьбі з Олександром Головком заробив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Віктор Ряшко, розвівши м’яч та голкіпера у різні кути. На заключних хвилинах Павло Тищук міг забивати й третій м’яч, але не реалізував вихід тет-а-тет з голкіпером. У підсумку, яскрава й довгоочікувана перемога “Ужгорода” у Першій лізі. Підопічні Богдана Блавацького другий матч поспіль залишають свої ворота “на замку”. Тепер закарпатська команда має у своєму активі 5 залікових балів.

Нагадаємо, що Кобіна звільнили з посади головного тренера ФК “Минай”.