Закарпатка бере участь у конкурсі “Міс Україна”(ФОТО)

Національний конкурс “Міс Україна” проводиться в Україні щорічно з 1991 року. Це унікальний проект, який має ексклюзивне право представлення нашої країни на Міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth, Miss International.

За свою 30-річну історію конкурс “Міс Україна” став стартовим майданчиком для багатьох українських дівчат, які досягли успішності і реалізації, завдяки не тільки перемозі, а й участі в ньому.

23 вересня о 12:00 стартувало СМС-голосування за цьогорічних учасниць. Та дівчина, за яку проголосують найбільше, отримає титул “Miss Online-2021”. Цього року участь у “Міс Україна” бере й дівчина із Закарпаття.

Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі Міс Україна

Йдеться про 26-річну Аніту Дмитровску. Її зріст 181 см. Народилась у невеликому селі Неліпино, що в Свалявському (тепер у Мукачівському) районі.

Аніта Дмитровска

Першу перемогу Аніта здобула на місцевому конкурсі краси. Дівчина правильно використала свій шанс і вже 7 років успішно працює у модельній справі за кордоном: була обличчям Inglot в країнах Перської затоки, моделлю для Givenchy truck show.

Закарпатка Аніта Дмитровска бере участь у конкурсі Міс Україна

Також закарпатка мала честь закривати показ Jean Paul Gaultier (Жан Поль Готьє) на першому тижні моди в Ер-Ріяд, Саудівська Аравія тощо.

Дівчина із Закарпаття бере участь у конкурсі Міс Україна

Для того, щоб проголосувати, потрібно відправити смс з номером учасниці на номер 2101. Аби підтримати закарпатку відправляйте смс з №1 (номер Аніти Дмитровскої) на номер 2101.

Учасниця Міс Україна закарпатка Аніта Дмитровска

Голосування триває до 21 жовтня 12.00 год. Всі кошти зібрані з голосування будуть передані на реалізацію проекту “Краса з метою”.

Нагадаємо, що померла 20-річна дівчина із Закарпаття, якій збирали гроші на лікування (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*