Газпром зробив важливу заяву щодо вартості газу

Високі ціни на газ в Європі збережуться найближчим часом, вважають у компанії. Вчора вони досягли 600 доларів за тисячу кубометрів.

Нинішні ціни на газ в Європі збережуться найближчим часом, передумов для зниження поки немає. Про це заявив топ-менеджер Газпрому Олександр Іванніков, повідомляє ТАСС

Також, за його словами, Газпром не очікує серйозного впливу на загальні обсяги експорту газу в 2021 році після запуску Північного потоку-2. 

Він нагадав, що Газпром уже оголошував, що в цьому році по ПП-2 може бути поставлено 5,6 млрд кубометрів. Також представник Газпрому заявив, що пусконалагоджувальні роботи на газопроводі зараз на завершальній стадії. 

“Як ви знаєте, в червні було механічно завершено укладання першої з ниток, труби було з’єднано методом насадного стикування. Зараз на завершальній стадії знаходяться пусконалагоджувальні роботи, які забезпечать готовність першої нитки до початку комерційної експлуатації”, – відзначив він. 

За його словами, робота з укладання другої нитки також на завершальній стадії, для її введення в експлуатацію теж буде потрібно проведення комплексних заходів, які є аналогічними до робіт на першій нитці. 

Нагадаємо, ціна на газ у вересні в постачальника “останньої надії” зросла.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*