Голова Закарпатської облради виступив проти об’єднання лісгоспів Рахівщини і Тячівщини

Про це Олексій Петров заявив на своїй офіційній сторінці.

За його словами, він брав активну участь у збереженні Рахівського району в рамках змін адміністративно-територіального устрою, тож усвідомлює унікальність умов обидвох районів.

Як зауважив Петров, Закарпаття є унікальним з точку зору географічних та природніх умов, і їх необхідно враховувати при будь-яких реформах на рівні держави.

На черзі – надзвичайно актуальне та необхідне реформування лісової галузі, яка передбачає укрупнення лісових господарств. Водночас, в окремих гірських територіальних громадах Рахівського та Тячівського району лісгоспи є, фактично, бюджетоутворюючими прибутковими підприємствами і їхня ліквідація відчутно вдарить по можливостям соціально-економічного розвитку цих громад.

Тому звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського з проханням виключити із списку підприємств, які підлягають укрупненню, «Ясінянське», «Рахівське», «Великобичківське», «Брустурянське» та «Мокрянське» лісові господарства.Слід враховувати інтереси новостворених гірських територіальних громад у яких не так багато можливостей для наповнення бюджету та створення робочих місць, – відзначив голова облради Олексій Петров.

Нагадаємо, одна з найкращих ОТГ Закарпаття може залишитися без значного джерела прибутку, а люди – без роботи (ДОКУМЕНТ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*