
Про це Олексій Петров заявив на своїй офіційній сторінці.
За його словами, він брав активну участь у збереженні Рахівського району в рамках змін адміністративно-територіального устрою, тож усвідомлює унікальність умов обидвох районів.
Як зауважив Петров, Закарпаття є унікальним з точку зору географічних та природніх умов, і їх необхідно враховувати при будь-яких реформах на рівні держави.
На черзі – надзвичайно актуальне та необхідне реформування лісової галузі, яка передбачає укрупнення лісових господарств. Водночас, в окремих гірських територіальних громадах Рахівського та Тячівського району лісгоспи є, фактично, бюджетоутворюючими прибутковими підприємствами і їхня ліквідація відчутно вдарить по можливостям соціально-економічного розвитку цих громад.
Тому звернувся до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Романа Абрамовського з проханням виключити із списку підприємств, які підлягають укрупненню, «Ясінянське», «Рахівське», «Великобичківське», «Брустурянське» та «Мокрянське» лісові господарства.Слід враховувати інтереси новостворених гірських територіальних громад у яких не так багато можливостей для наповнення бюджету та створення робочих місць, – відзначив голова облради Олексій Петров.
- Родина вчинила колективне самогубство через війну в Україні: деталі трагедії
- На Закарпатті сталася стрілянина: відомі подробиці (ФОТО)
- На Закарпатті горіло кладовище: опубліковано фото (ФОТО)
- У Карпатах з’явився Брокенський привид: опубліковано містичні фото (ФОТО)
- Генерал армії пояснив, чому ЗСУ не відступають з Бахмута (ВІДЕО)
Додайте коментар