Одна з найкращих ОТГ Закарпаття може залишитися без значного джерела прибутку, а люди – без роботи (ДОКУМЕНТ)

Мова про державну реформу лісової галузі, яка у випадку її запровадження, сильно вдарить по гірських об’єднаних територіальних громадах Закарпаття.

На території Довжанської сільської об’єднаної територіальної громади колишнього Іршавського району розташовані два державні лісові підприємства – ”Довжанське ЛМГ” та ”Іршавське ЛГ”. За словами голови ради ОТГ Симканича Віктора Михайловича, ”вони є основними роботодавцями та найбільшими наповнювачами бюджету”. Про це він повідомив у мережі ”Фейсбук”.

”Зі звернення трудового колективу Довжанського лісомисливського господарства випливає, що реформою передбачається укрупнення лісогосподарських підприємств і наші підприємства можуть бути ліквідовані, що призведе до вкрай негативних наслідків: звільнення більшості кваліфікованих працівників і втрати значної частини бюджету громади”, – написав Симканич В.М.

Він також додав, що сьогодні. 15 березня, на прохання трудового колективу лісівників, голова ОТГ та депутати підготували звернення з даного питання до державних органів виконавчої влади, зокрема Закарпатської обласної державної адміністрації, Закарпатської обласної ради та Державного агентства лісових ресурсів України щодо недопущення ліквідації лісогосподарських підприємств громади.

Нагадаємо, Довжанська громада отримала почесну відзнаку коаліції «Реформи задля гідного життя» (ФОТО).

Будь в курсі останніх новин!
Підписуйся на нашу Facebook-сторінку та Telegram-канал!!!

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*