Голова Закарпатської ОДА озвучив невтішну заяву

21 січня в облдержадміністрації провели брифінг щодо поточної ситуації з COVID-19 та перебігу вакцинальної кампанії у Закарпатській області.

«Зараз ми бачимо, що поширення коронавірусної інфекції є доволі швидким, уже помітна негативна динаміка. За прогнозами наша область стоїть на порозі нової хвилі, що призведе до збільшення кількості інфікованих», — наголосив голова облдержадміністрації Віктор Микита.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 500 хворих за добу: на Закарпатті стався спалах Covid

За його словами, минулого року після різдвяних свят фіксували в середньому 100 нових підтверджених випадків. Зараз за аналогічний період порівняно вищі показники, а відповідно до динаміки за тиждень-два у нас буде до 2 тисяч хворих.

«На жаль, уже невдовзі у нас може бути пік захворювання, коли щоденно виявлятимемо близько 4 тисяч нових випадків COVID-19. Від нього страждає життя і здоров’я людей, страждає бізнес та економіка краю», – зазначив очільник області.
«Якщо ми перейдемо на «червоний» рівень епідемічної небезпеки, то знову повернемося до жорстких обмежень як для працівників різних осередків, так і відвідувачів», — зауважив очільник області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Закарпатській облраді спалах Covid: голова теж інфікований

За порушення карантину відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення штраф для громадян сягає 17 000-34 000 грн, а для посадових осіб – до 170 тисяч грн.

Віктор Микита додав, що зараз важливо, аби бізнес дотримувався усіх правил, перевіряв наявність та дійсність COVID-сертифікатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Країна вводить обов’язкову COVID-вакцинацію

Окрім цього, для забезпечення порядку в області активно працюють моніторингові групи у місцях масового скупчення людей та реагують у разі необхідності відповідно до чинного законодавства.

Зазначимо, що з 31 січня цього року починає діяти Наказ МОЗ № 2664, згідно з яким вакцинація проти COVID-19 стане обов’язковою і для працівників органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я державної та комунальної форми власності, комунальних підприємств, установ та організацій.

Нагадаємо, що на Закарпатті виявили перший випадок зараження Омікроном.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*