Google, Facebook та інші техногіганти повертають робітників в офіси

Схоже, США розпочала якісну боротьбу з пандемією і працівники готові повертатись до нормального життя.

Великі технологічні компанії вирішили призупиняти практику віддаленої роботи та поступово повертають співробітників в офіси. Про це повідомляє CNBC.

Зокрема, корпорація Google вже починає відкривати офіси і планує завершити процес до кінця літа. З осені співробітники повинні ходити в офіси хоча б три дні на тиждень. Якщо ж робітник хоче працювати віддалено довше ніж 14 днів. То на це йому знадобиться спеціальний дозвіл.

При цьому в Google запевняють, що співробітники зможуть залишитися працювати віддалено навіть місяць, але повинні пояснити таку необхідність.

Хто ще згортає віддалену роботу

В Amazon почнуть повертати співробітників в офіси влітку. Компанія каже, що велика частина людей повернеться в офіси вже до осені.

”Наша мета – повернутися до офісної моделі роботи. Впевнені, що в колективі створювати і вчитися ефективніше”, – йдеться в заяві компанії.

Раніше у Facebook говорили, що готові забезпечити віддалену роботу співробітникам назавжди. Але вже зараз планують до 10% людей в офіси. До осені 2021 половина офісного простору має бути зайнята. Решта зможуть і далі працювати віддалено.

У Microsoft почали частково повертати співробітників в офіси ще з 29 березня. Компанія каже, що збереже формат можливості працювати з дому частково, але лише на деякий час.

Чому працівників повертають

Причина є очевидною. У США вакцинація йде дуже високими темпами. Зараз в країні вакцинують по мільйону осіб щодня, а вакцини довели свою ефективність. Очікується, що до середини літа у США вакцинують 200 мільйонів людей, тому технологічні гіганти хочуть повернути людей в офіси до осені.

Нагадаємо, хакери злили в мережу особисті дані 533 мільйонів користувачів ”Фейсбуку”.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*