Вчора, 26 липня у центральній частині Італії випав град розміром з яблуко, завдавши значних руйнувань – розповідають у greenme.it

Апокаліптичні картини надходять і з північних регіонів, від Ломбардії до Емілії-Романьї, де вчорашня негода завдала стільки шкоди та незручностей.
Розбите лобове скло, пошкодженні кузови, слизький асфальт, аварії та незручності для тих, хто провів години в машині під градом.
Італійці бідкаються, що це вже не перший випадок нищівного граду цього літа. Кількість штормів з градом в Італії з початку літа втричі збільшився порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Збитки врожаю склали мільярди євро. Градини, все більші і більші, не залишають цілим ніщо, від виноградників до фруктів, від овочів до кукурудзи та пшениці.
Нагадуємо, найбільший кросовер Volkswagen зробили дуже “злим” (ФОТО)

Додайте коментар