Сірий легковик спалахнув під час руху в с. Глибоке неподалік автозаправної станції – розповідає Головне управління ДСНС України у Закарпатській області.
Про те, що горить авто, повідомив сам власник, коли помітив, що із задньої частини його сталевого коня йде дим і видно полум’я.


Чоловік негайно припаркувався на узбіччі й почав телефонувати на “101”.

За лічені хвилини на місці події вже працювали бійці ДСНС 5-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Середнє. І вже за 20 хвилин після виклику загорання повністю ліквідували. Унаслідок пожежі задня частина транспортного засобу була знищена майже повністю.
Нагадуємо, водія вирізали з авто: деталі ДТП за участі вантажівки та легковика на Ужгородщині (ФОТО)

Додайте коментар