Гундяєв – всьо?: помер патріарх РПЦ Кіріл, який закликав убивати українців – ЗМІ

Патріарх РПЦ Кіріл Гундяєв вже понад 14 днів не з’являвся на публіку.

Остання проповідь Кіріла у Ютубі датується неділею про Хрестовоздвиження (27 вересня). У зв’язку з чим в мережі почали підозрювати, що Кіріл (Гундяєв) помер, інформує Духовний Фрон України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ретранслює накази Путіна: як призначення Суровікіна вплинуло на масовані атаки

Так священник УПЦ МП Андрій Пінчук звернув увагу, що перший раз за багато років очільник РПЦ не відвідав святкування преподобного Сергія Радонезького у Троїце-Сергієвій Лаврі – духовній столиці РПЦ. Замість нього служив митрополит Володимир з Молдови.

«Попри суворі заходи безпеки, які були введені патріархією для митрополитів, архієпископів та єпископів …, недопатріарх не з‘явився на святкуванні», – пише отець Андрій. У зв’язку з чим він припустив, що Кіріл вмер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бачив увесь світ: Вибух у Києві потрапив у пряме включення каналу ВВС (ВІДЕО)

Запит «гундяй умер» підскочив у пошукових трендах 8 жовтня 2022 року. Найбільше людей з України цікавились, чи помер Кіріл (Гундяєв), адже він благословляв російські війська йти війною проти України.

Причиною таких запитів стала поява інформації про погіршення здоров’я Гундяєва. Він захворів на коронавірус у день промови Путіна про «приєднання», тобто окупацію територій України до росії.

Жодних офіційних повідомлень про те, що з Гундяєвим щось трапилося, станом на 12 жовтня 2022 року немає. Патріарху РПЦ зараз 75 років.

Нагадаємо, що “Перезарядили “Калібри”: українців попередили про нову загрозу ракетних ударів (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*