Хто більше: Закарпатській ОДА кажуть про відкриття 200 пунктів щеплень: Ляшко заявив, що працює лише 42

Загалом міністр МОЗ повідомляє про те, що 40% пунктів щеплень не працює по всій території України.

Голова облдержадміністрації Анатолій Полосков під час брифінгу повідомив, що станом на 21 липня на Закарпатті відкрито та працює понад 200 пунктів щеплення.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці у Facebook 21 липня повідомив, що станом на 20 липня у Закарпатській області з 213 створених кабінетів щеплень працювало лише 42. В Департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА поки не коментують різницю у таких цифрах.

Нагадуємо, 100 тисяч щеплень проти COVID-19 вже зробили на Закарпатті

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*