Із 1 по 5 листопада: Нафтогаз звернувся до споживачів із важливим повідомленням

Газопостачальна компанія Нафтогаз України вкотре звернулась до споживачів із важливим поясненням. Цього разу в компанії відреагували на ситуацію, яка турбує багатьох українців.

Нафтогаз повідомив про те, що чимало споживачів скаржаться на те, що нерідко облгази ігнорують передані показники газових лічильників. Через це виникає багато незручностей і непорозумінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатка стала головною героїнею популярного українського телешоу (ФОТО)

Тому Нафтогаз дав українцям кілька порад. По-перше, передавати показання необхідно із 1 до 5 числа кожного місяця. Наразі йдеться про термін від 1 до 5 листопада 2022 року.

Зробити це можна кількома способами. Зокрема, на сайті або в чатботі облгазу. Також можна зателефонувати до контакт-центру облгазу або ж прийти до них в офіс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатця оштрафували на понад 20 тисяч: відомо, що він накоїв (ФОТО)

В Нафтогазі наголосили, що головне завдання облгазів – це доставляти газ споживачам. Також в їх компетенції підключати та відключати газ. Облгази також повинні забезпечувати якість газу і оперативно реагувати на аварійні виклики.

Споживачам наполегливо рекомендують, передаючи показання лічильника онлайн, фіксувати це на відео, фото, або ж хоча б робити скріншоти.

Якщо ж показання споживачів не зарахували, то потрібно звернутись до облгазу із письмовим зверненням. Ви маєте повне право вимагати надати роз’яснення, чому передані вами показання лічильника зафіксовані неправильно.

Нагадаємо, що на Закарпатті сталося жахливе вбивство: відомі подробиці.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

1 Коментар

  1. Із задоволенням додаю коментар ще 2016 році понесла стару газову книжку на перевірку ,щоб отримати нову чек один висвітлений був і мені написали у новій книзі оплатити суму двісті з гвостиком гривень і копійки.. Я оплатила ,в квартирі більше ніхто не проживав і уявіть моя виясняла за той час, пару місяців виросло до 4000є здивування через місяць приходить квітанція з перекладеною комою …… Згодом виросло майже до4000 гривень всюди розводили в райоазі руками яне оплачую з принципа ,мене просто обікрасти захотіли ,а що далі ?????????
    .

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*