Які інструменти стануть у нагоді для ремонту смартфона?

 Здається, що сучасні телефони вміють все і значно спрощують життя користувача. На жаль, як і будь-яке електронне обладнання, вони мають складну конструкцію і навіть невеликий дефект може вивести з ладу всю систему.

 Однак не всі несправності серйозні і вимагають сервісного обслуговування смартфона. Є багато моментів, які можна виправити самостійно, використовуючи недорогі та широко доступні інструменти на ринку. Ось перелік основних допоміжних засобів для домашнього обслуговування.

Пінцет потрібен не лише для косметичних процедур

 Виробники телефонів прагнуть мініатюризації технічних елементів. Через це важко захопити пальцями один із них. Пінцет у цьому випадку буде добрим помічником. Найкраще озброїтися моделлю, призначеною для електроніки, яка убереже мобільне обладнання від статичної напруги.

 Пінцет може мати пряме або вигнуте захоплення. Кожен варіант однаково корисний залежно від типу робіт, що виконуються. Таким чином, інструмент ідеально підходить для завдань, що потребують точності, наприклад, при вимкненні тонких шлейфів або видаленні мініатюрних гвинтів.

Присоска та переднагрівач

 У сучасних смартфонах можна зустріти безліч конструктивних особливостей, які ускладнюють ремонт. Тому варто придбати сервісну присоску, яка дозволить акуратно відокремити склеєні елементи.

 Крім того, знадобиться фен або інший пристрій для нагрівання. Тепло розм’якшує клей, дозволяючи, наприклад, легко відклеїти дисплей або зняти кришку акумуляторного відсіку. 

Лопатки, викрутки та ключі

 Сервісні лопатки також є важливими інструментами, які дають змогу зазирнути в середину корпусу смартфона. Вони доступні на ринку в металевому та пластиковому виконанні, що відмінно підходить для зняття різного типу елементів, з’єднаних із клямками. 

 Також жоден ремонт не обходиться без наборів викруток. Багато виробників телефонів використовують маленькі гвинти з нестандартною насічкою, тому необхідно запастись гарним набором біт та викруток, який можна знайти тут https://www.aks.ua/uk/catalog/otvertki/

 При розбиранні телефону також добре мати «ключ» для сим-лотка. Якщо його немає, ви можете використовувати скріпку або англійську шпильку.

Корисні дрібниці

 Люди, які грають на гітарі, можуть використовувати медіатор, щоб відокремити модуль від задньої частини корпусу. Двосторонній монтажний скотч допоможе приклеїти задню кришку телефону, а ганчірочка з мікрофібри стане в нагоді для протирання скляних елементів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*