Із 16 травня: Чехія опублікувала важливу інформацію для українців

Із понеділка, 16 травня, Чехія посилить паспортний контроль для українських біженців.

Крім того, грошову допомогу країна виплачуватиме тільки тим, хто перетнув кордон України після повномасштабного вторгнення росії 24 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чехії біженцям з України щомісяця виплачуватимуть по 200 євро

Таке рішення ухвалили через наплив угорських ромів. Чимало з них мають українські паспорти і тепер вони вирішили підзаробити. Схема проста: угорські роми приїжджають до Чехії з Угорщини та Закарпаття, щоб отримати гроші.

Зазначимо, що біженцям із України в Чехії виплачують допомогу – 200 євро. Також уряд надає фінансову допомогу  сім’ям чехів, які прийняли у себе українців, які втекли від війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чехії зник чоловік: що відомо (ФОТО)

Тому в Чехії забили на сполох. Про таку проблему  повідомило Міністерство внутрішніх справ Чеської Республіки.

Із 16 травня від претендентів на виплати вимагатимуть пред’явити штамп у паспорті, який підтверджує, що вони перетнули український кордон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано важливу новину для тих, хто збирається в Чехію

“МВС таким чином реагує на ситуацію, коли до нас приїжджають люди, які насправді не тікають від війни в Україні… Не має бути штучної проблеми і до нас не можна посилати цих людей”, – йдеться в повідомленні чеського відомства.

Міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан також звернувся до міністрів внутрішніх справ України та Угорщини із проханням поінформувати ромів у Закарпатській області, які мають угорське громадянство, про те, що вони як громадяни ЄС не мають права на виплати у Чехії.

Нагадаємо, що в Чехії померла молода закарпатка: що з нею трапилось (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*