В Чехії біженцям з України щомісяця виплачуватимуть по 200 євро

Чехія буде виплачувати біженцям з України, де через напад Росії від 24 лютого триває війна, по 5000 крон або 200 євро (близько 6 750 грн. – Ред.) раз на місяць.

Як повідомляють Чеське радіо і novinky.cz, українські біженці зможуть отримати виплати протягом трьох місяців від дня прибуття до Чехії. Відповідний проєкт закону вніс на розгляд уряду Міністр праці та соціальних справ республіки Маріан Юречка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На трасі перекинувся автобус із біженцями з України (ФОТО)

Передбачається, що зможуть неодноразово отримувати фінансову допомогу протягом трьох місяців біженці без майна та грошей. Згідно з ініціативою, протягом перших 3 місяців перебування в Чехії біженцям з України мають намір надати гуманітарну допомогу у розмірі 5000 крон (6 750 грн. – Ред.).

Крім цього, уряд країни має намір виплачувати власникам житла, які розмістять у себе українців, по 1000 крон (740. – Ред.) на особу протягом п’яти місяців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опубліковано важливу інформацію для українців, які поїхали в країни ЄС

Законопроєкт після схвалення урядом пройде прискореною процедурою затвердження в парламенті республіки. Міністр праці Маріан Юречка додав, що закон перебуває на стадії доопрацювання. Умови можуть бути змінені.

Остаточне рішення має бути ухвалене наступного тижня. Від початку нападу РФ на Україні тут зареєстрували близько 40 тис. біженців із цієї країни.

Нагадаємо, що люди зняли з мародера штани та примотали до стовпа (ФОТО 18+).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*