Кадиров в істериці закликав Путіна вдарити по Україні ядерною зброєю

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров у розпачі через втрату Лимана Донецької області. Він закликав вдарити по Україні ядерною зброєю.

Скандальний очільник Чечні Рамзана Кадиров у відчаї через поразку російських військ, які втекли із Лимана, що на Донеччині. Звинувачуючи у ганебній поразці російського генерала Олександра Лапіна, який керував обороною міста, він закликав вжити жорсткіші заходи – оголосити воєнний стан в РФ, а також вдарити по Україні ядерною зброєю. Про це він написав у телеграм-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Харківщині виявили обстріляну росіянами автомобільну колону: вбито 10 дітей (ФОТО 18+)

“Я не знаю, що доповідає МО РФ верховному головнокомандувачу (Володимиру Путіну – ред.), але, на мою особисту думку, треба вживати більш кардинальних заходів, аж до оголошення воєнного стану на прикордонних територіях і використання малопотужного ядерного озброєння”, – пише Кадиров.

Як раніше повідомляли, Кадиров заявив, що у втраті російською армією Лимана винен особисто генерал Олександр Лапін. Він керував обороною міста. Він назвав Лапіна бездарою і заявив, що його покривають нагорі керівники у Генштабі, і що Лапіна треба понизити у званні до рядового військового.

Нагадаємо, що у Міноборони зробили важливу заяву щодо оголошення додаткової мобілізації в Україні.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*