Коли закінчиться війна: у Залужного дали оптимістичний прогноз

Радник Залужного вважає, що війна в Україні закінчиться на полі бою і ніяк інакше.

“Коли закінчиться війна”, – це питання турбує всіх. Радник головнокомандувача ЗСУ генерал Віктор Назаров дав новий прогноз щодо закінчення бойових дій в Україні. На його думку, війна Росії може тривати ще щонайменше один рік. Такий прогноз Назаров озвучив в інтерв’ю для німецького інформаційного агентства Der Spiegel.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Орбан: “Мені навіть страшно уявити, що буде, якщо Росія програє війну”

“Ми знаємо, що, враховуючи розміри Росії та її ядерну зброю, неможливо завдати їй повної поразки в сенсі беззастережної капітуляції. Але поразка на полі бою можлива. Питання полягає у відвоюванні територій на Азовському морі та Кримському півострові”, – сказав радник Залужного.

Він підкреслив, що деокупувати захоплені росіянами території вийде тільки під час великого контрнаступу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загинув захисник із Закарпаття, якого кілька місяців вважали зниклим безвісти (ФОТО)

“Як наш великий наступ у Харкові, де ми розгромили багато сил противника і звільнили велику територію. Або як наступ у Херсоні”, – додав генерал.

Додамо, що на думку деяких українських та західних експертів, війна в Україні може затягнутися. Зокрема, колишній посол США в Україні, директор Центру Євразії в Atlantic Council Джон Гербст вважає, що якщо Захід не збільшить військову підтримку України та не надаватиме все необхідне озброєння, війна Росії проти України може затягнутися на роки.

Український контрнаступ: терміни та ймовірні напрямки

Україна готується до контрнаступу ЗСУ, який, за інформацією воєнної розвідки, може розпочатися навесні.  А поки до країни почали надходити танки з нового пакету західної військової допомоги та триває створення нових добровольчих формувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги військовозобов’язаних: В Україні хочуть по-новому вручати повістки

Тим часом військовий експерт Олег Жданов висловив думку, що контрнаступ розпочнеться не так швидко, як би того хотілося українцям. За його припущеннями, можемо розраховувати на контрнаступ приблизно в другій половині весни чи ближче до літа.

А експерт Роман Світан наголосив, що вихід на Азовське узбережжя – стратегічне завдання, бо це відсіче коридор із Росії до Криму та переведе в режим оперативного оточення Запорізьке, Херсонське та Кримське угруповання російських військ. 

Нагадаємо, що на Закарпатті загинули двоє родичів: що трапилось (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*