Журналіст ТСН Андрій Орляк побачив який безлад твориться на західному українському кордоні.
Він побував як у Чернівецькій області так і Закарпатській, де разом з прикордонниками на власному досвіді переконався як злагоджено працюють усі рівні контрабандного бізнесу.
Контрабанда настільки прибуткова, що її організатори витрачають на неї величезні гроші: купують потужні квадрокоптери, тепловізори, квадроцикли та навіть проплачують адвокатів для тих, хто попався.
Є й такі, які досі мають ділянки за 5 метрів від державного кордону.
Радимо поглянути сюжет від ТСН, якій дійсно вражає нахабністю сучасних українських баронів контрабанди.
Нагадуємо, на Іршавщині чоловіка обікрали під час відвідин басейну

Додайте коментар