У Львові пасажирка автобусу накинулася на водія після прохання оплатити проїзд. Неадекватку довелося виволокти з транспорту, але й це її не зупинило, вона продовжила дебоширити.
Про це пишуть місцеві ЗМІ, передає РБК-Україна.
Інцидент трапився 5 липня, близько 14:39 в автобусі №3А.
На кадрах видно, що дівчина лаялася, показувала непристойні жести і загалом – поводилася себе дуже агресивно.

Водію довелося буквально винести її з автобуса, але вона накинулася на нього, почала бити руками, ногами, дряпати.
А коли автобус рушив, дівчина почала закидувати його камінням.
Нагадуємо, на Іршавщині чоловіка обікрали під час відвідин басейну

Додайте коментар