Передайте за проїзд: пасажирка відлупцювала водія автобуса (ВІДЕО)

У Львові пасажирка автобусу накинулася на водія після прохання оплатити проїзд. Неадекватку довелося виволокти з транспорту, але й це її не зупинило, вона продовжила дебоширити.

Про це пишуть місцеві ЗМІ, передає РБК-Україна.

Інцидент трапився 5 липня, близько 14:39 в автобусі №3А.

На кадрах видно, що дівчина лаялася, показувала непристойні жести і загалом – поводилася себе дуже агресивно.

Водію довелося буквально винести її з автобуса, але вона накинулася на нього, почала бити руками, ногами, дряпати.

А коли автобус рушив, дівчина почала закидувати його камінням.

Нагадуємо, на Іршавщині чоловіка обікрали під час відвідин басейну

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*