Коронавірус у Макрона: лідери ЄС пішли на ізоляцію

На ізоляцію після спілкування з президентом Франції пішли мало не всі європейські топ-політики. Вони побажали Макрону якнайшвидшого одужання.

Європейські лідери і політики пішли на самоізоляцію після повідомлення про те, що у президента Франції Еммануеля Макрона тест на коронавірус показав позитивний результат, пише Інтерфакс-Україна

Зокрема, ізолювались на найближчий час глава Євроради Шарль Мішель, бельгійський прем’єр Олександр Де Кроо, іспанський прем’єр Педро Санчес, прем’єр Португалії Антоніу Кошта, прем’єр-міністр Люксембургу Ксав’є Бетель, прем’єр-міністр Ірландії Майкл Мартін, генеральний секретар Організації економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) Анхель Гурріа, а також ті, хто побував у Парижі з нагоди річниці ОЕСР і зустрічався з Макроном. 

Політики при цьому побажали французькому президентові якнайшвидшого одужання. А ось канцлер ФРН Ангела Меркель вирішила не йти на самоізоляцію.

Політик вже здавала тест на COVID-19 після зустрічі з Макроном на саміті ЄС, і результат був негативний. Вона також побажала лідерові Франції якнайшвидшого одужання.

Нагадаємо, що Словаччина анонсувала посилення локдауну.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*