Заборона на вихід з дому і закриття магазинів: Словаччина анонсувала посилення локдауну

Анонсовано скорочення руху громадського транспорту, закриття басейнів, фітнес-клубів, музеїв, театрів, кінотеатрів і бібліотек.

Уряд Словаччини прийняв рішення посилити з 19 грудня національний карантин. Про це в середу, 16 грудня, заявив на прес-конференції глава МОЗ країни Марек Крайчі.

“Після восьмигодинного обговорення уряд прийняв рішення про локдаун, на необхідності якого наголошували в останні дні медики. З 5:00 (6:00 за Києвом) суботи 19 грудня обмежується пересування громадян, за винятком поїздок на роботу, відвідування медичних закладів, аптек, продовольчих магазинів, а також зустрічей з найближчими родичами і прогулянок у парках”, – уточнив міністр.

При цьому з суботи в магазини покупців допустять в кількості одна людина на 25 квадратних метрів торговельної площі. Ресторанам дозволять продавати їжу та напої тільки через вікно на винос. Вживання алкоголю в громадських місцях також заборонять.

Крім того, анонсовано скорочення руху громадського транспорту, закриття басейнів, фітнес-клубів, музеїв, театрів, кінотеатрів і бібліотек. Змагання дозволять проводити без глядачів.

Керівництву підприємств та організацій рекомендували за можливості перевести співробітників на віддалений режим роботи.

Що стосується різдвяних і новорічних свят, то, за рекомендацією МОЗ, їх краще відзначити у вузькому сімейному колі.

Нагадаємо, названі найпопулярніші кольори автомобілів у світі.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*