Пошук нових джерел посилань є однією з найгостріших тем останнього часу. Через особливості посилальної торгівлі, сайти, що торгують посиланнями, зазвичай відомі багатьом пошуковикам. Крім того, подібність форматів розміщення робить такі посилання помітними неозброєним оком: часто анкори і текст згенеровані автоматично, містять ключові слова комерційного характеру.
Трохи про біржові посилання
Біржові посилання мають схожу статистику за характерними параметрами. Наприклад, звичайна практика купувати одне посилання з одного домену незалежно від популярності донора. Посилання купуються у подібних параметричних коридорах, розміщуються у однакових місцях, мають приблизно однакову довжину тощо. Тому оптимізатори спантеличилися пошуками посилань. Посилань, які сильно відрізнялися б від біржових і до того ж були б безкоштовними. Ну, або умовно-безкоштовними. І найголовніше, за умов нових алгоритмів (таких, як «Минусинська» чи Пінгвін) багато посилань із бірж не поставиш.
У той же час, традиційні анкорні посилання з бірж дуже впливають на ранжування і залишаються ефективним засобом просування сайту. Але щоб убезпечити свій сайт та підвищити віддачу від таких посилань, необхідно додавати до маси біржових ще й так звані «природні» посилання.
Де взяти «природні» посилання?
До основних джерел «природних» посилань можна віднести:
- Крауд-посилання
- Каталоги
- Рейтинги
- Прес-релізи, статті
- Відео-хостинги
- Соціальні мережі
- Особисті чи корпоративні блоги
- Розсилки
От наприклад, крауд-маркетинг – це «маркетинг натовпу». Це коли товар, сайт чи послугу просуває не безпосередньо продавець, а «натовп» різних людей. Люди більше вірять відгукам інших людей, ніж рекламі, тому крауд-маркетинг став одним із найефективніших інструментів. Пошукові системи теж добре «вірять» таким посиланням більше, ніж біржовим. Через це такий інструмент набуває поширення і в SEO. У мережі є багато вакансій пов’язаних з крауд-маркетингом. Така робота у Львові так само як і робота у Миколаєві чи інших містах України, користується великим попитом.
Крауд-посилання — це посилання у вигляді відгуків та рекомендацій інтернет-користувачів про конкретний товар або послугу на тематичних форумах, у вигляді коментарів у блогах, у сервісах запитань-відповідей.
Кожне крауд-посилання окремо має слабку посилальну вагу (як голос кожної окремої людини у натовпі). Однак за рахунок великої маси крауд-посилань, які сприймаються пошуковими системами як природні, вони дають хорошу віддачу.
Крауд-посилання – це відносно новий інструмент оптимізації. Тому єдиної думки про те, якими вони мають бути, поки що немає. У кожного оптимізатора про це своє власне уявлення. Одні переконані, що крауд-посилання обов’язково мають бути анкорними. Інші – що по них повинен йти трафік, не обов’язково цільовий. Треті вважають, що крауд-посилання мають генеруватися ботами тощо.
У ході всебічного аналізу крауд-посилань з різних джерел сформульовано стратегію їх розміщення – крауд-посилання в усьому повинні бути повною протилежністю традиційним біржовим посиланням. Знайти собі цікаву роботу, пов’язану з крауд-посиланнями, можна на сайті https://layboard.com/ua.
Додайте коментар