Від 50 тисяч гривень: для українців озвучили важливе попередження (ФОТО)

Останнім часом у соцмережах почали поширювати інформацію про те, що, мовляв, українцям повертають невиплачені грошові кошти. І суми там вражають – від 50 тисяч гривень.

Зокрема, нерідко на такі оголошення українці натрапляють у Фейсбуці. Проте, усе це лише чергова спроба шахраїв отримати ваші гроші. ”Пропонують” навіть свої 50 тисяч гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Червоний Хрест обіцяє виплати українцям: хто та скільки отримає

“У соціальній мережі Фейсбук виявлено низку шахрайських сторінок, що містять посилання на так званий Єдиний Компенсаційний Центр Повернення Невиплачених Грошових Коштів”, – повідомляє Financial Literacy Ukraine.

Як повідомили в НБУ, на цьому ресурсі пропонується надати персональну інформацію та здійснити додатковий платіж. І чимало користувачів соцмереж, на жаль, надають таку інформацію в надію отримати чималеньку суму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінки отримають нову допомогу: кому дадуть гроші та іншу підтримку

Українці натрапляють у Фейсбуці на шахраїв

Проте після того, як ви надасте цю інформацію, дані вашої платіжної картки будуть скомпрометовані. І, як наслідок, ви не те, що не отримаєте додаткові фінанси, а можете втратити усі свої гроші з банківських карток.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З обмінників приберуть табло курсу валют, а обмін зніматимуть на відео

Якщо ж ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті, то негайно заблокуйте картку через інтернет-банкінг або зателефонуйте до банку за номером, вказаним на звороті картки.
Будьте обачними, адже шахраїв зараз чимало. І вони вигадують дедалі більше способів, аби заволодіти вашими грошима. Навіть використовують “ботоферми”, аби в коментарях до подібних дописів переконувати українців у своїй “чесності”.

Аферисти пропонують фальшиві виплати

Нагадаємо, що у НБУ розповіли, яким буде курс долара після війни.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*