Курс долара впав до мінімуму 2018 року

Причина падіння курсу американської валюти – поява вакцини від COVID-19. Аналітики також пророкують у 2021 році долару обвалення на 20%.

Долар упав до мінімуму за два з половиною роки по відношенню до десяти світових валют. Причиною падіння курсу американської валюти стала поява ефективної вакцини від коронавірусу. Перспектива масового застосування вакцин охолодила інтерес інвесторів до головної світової резервної валюти, пише Bloomberg

Агентство Dollar Spot Index, що стежить за рухом долара та інших світових валют, зафіксувало падіння американської валюти на 0,2 відсотка, до рівня квітня 2018 року. Це сталося після того, як влада США поінформувала про те, що в країні вакцинація планує початися через три тижні. 

Прибутковість десятирічних казначейських облігацій зросла на три базисних пункти, до 0,86 відсотка. На цьому тлі в понеділок, 23 листопада, піднялися в ціні фунт і норвезька крона по відношенню до американської валюти. 

“Новини про вакцини підтримують точку зору про швидке відновлення світової економіки, тому долар втрачає свою привабливість, оскільки є головним активом на випадок пошуку притулку. Це сприятливе тло для ризикових активів, але негативне для долара США”, – заявив валютний стратег у National Australia Bank Ltd. Родріго Катріл. 

Він додав, що долар, як правило, виграє в періоди підвищеної невизначеності. А вакцинація може сприяти відновленню глобального економічного зростання і надати імпульс зростанню акцій та інших більш ризикових інвестицій.

Нагадаємо, ”Банки захлинаються від грошей. Випустити їх в українську економіку заважає непрозорість країни”, — заявив глава Альфа-Банку.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*