Закарпатець завдав державі збитків на 38 млн гривень: що він накоїв

Підозрюваний видобував будівельний камінь андезит без спеціального дозволу у Хустському районі, що на Закарпатті.

До суду скерували обвинувальний акт щодо директора публічного акціонерного товариства. Посадовця звинувачують у незаконному видобуванні корисних копалин загальнодержавного значення. Про це йдеться у повідомленні Закарпатської обласної прокуратури.

Підозрюваний видобував будівельний камінь андезит без спеціального дозволу у Хустському районі. Для цього він найняв працівників, техніку та залучив спеціальне устаткування. Видобутий камінь вивозили на водогосподарські об’єкти. Там його використовували на будівельних і берегоукріплюючих роботах.

Посадовець завдав державі збитків, які оцінюють у 38 млн. грн. 

Досудове розслідування поводять працівники обласного управління СБУ. 

Нагадаємо, на Закарпатті з банку зникло 1,5 млн грн: що відомо.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*