На т.о. Херсонщині окупанти публічно стратили медсестру – ЗМІ (ФОТО)

Жінку повісили перед будівлею суду після того, як вона вигукнула “Скадовськ – це Україна!”

Російські військові в окупованому Скадовську Херсонської області публічно стратили 56-річну місцеву мешканку, медсестру Тетяну Мудренко за вигук “Скадовськ – це Україна!” Про це повідомляє Financial Times із посиланням на слова сестри страченої жінки Наталії Чорної.

Зазначається, що Мудренко працювала медсестрою та активно протестувала проти російської окупації. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один Герой із Закарпаття віддав своє життя за Україну (ФОТО)

Один із останніх конфліктів стався на початку жовтня, коли вона відчитала українських поліцейських за співпрацю з російськими військовими та викрикнула “Скадовськ – це Україна!”

За свідченнями очевидців, після цього жінку та її громадянського чоловіка, 60-річного Анатолія Орєхова, затримали. А 15 жовтня Чорній повідомили, що її сестра мертва. 

Жінка зателефонувала сестрі Мудренка та повідомила, що “Таню повісили. Їй щось влили до рота, а потім повісили перед будівлею суду”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На полігонах у Білорусі помітили намети з військовими РФ – ЗМІ (ФОТО)

Чоловіка Мудренка Орєхова звільнили, у нього була зламана рука та сліди побоїв. Йому дозволили поховати дружину. Після похорону він знову зник. 

Чорна зазначила, що зателефонувала до місцевого моргу, проте з жінкою відмовилися говорити. А через деякий час їй все ж таки надіслали свідоцтво про смерть сестри, де причиною була названа “механічна асфіксія”. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи продовжать воєнний стан в Україні після 21 листопада

Як зазначає FT, деякі деталі, пов’язані з ймовирним викраденням та стратою Мудренко, неможливо було перевірити, оскільки вони відбувалися у зонах, недоступних для західних журналістів. 

При цьому видання проаналізувало свідоцтво про смерть Мудренко, а також слова місцевих мешканців та очевидців про те, що українську медсестру дійсно стратили. Вони підтверджують свідчення Чорної. 

Нагадаємо, що вже 10 категорій чоловіків можуть виїхати за кордон (СПИСОК).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*