На Виноградівщині розшукали 11-річного Андрійка: де він був (ФОТО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що на Виноградівщині зник 11-річний Товт Андрій з села Олешник. Згодом з”явилися моторошні подробиці про сім”ю хлопчика.

Поліцейські Закарпаття розшукали хлопчика з села Олешник, що зник напередодні. Про це повідомляє Виноградівське відділення поліції.

Сьогодні, 25 липня, після понад дванадцяти годинних пошуків працівники поліції розшукали 9-річного хлопчика, який пішов гратися у поле в рідному селі та зник безвісти.

Весь цей час працівники поліції, небайдужі громадяни та навіть представники місцевих компаній розшукували дитину. Всю ніч обстежували не лише населений пункт, але й сусідні території.

Знайшли його на окраїні села Олешник у споруді, призначеній для зберігання сіна. Життю та здоров’ю дитини нічого не загрожує. Хлопчика живим та неушкодженим повернули його рідним.

З родиною працюватимуть ювенальні поліцейські, щоб з’ясувати, що стало причиною такої поведінки малолітнього та щоб не допустити подібних випадків у майбутньому.

Поліція наголошує: про зникнення неповнолітніх потрібно повідомляти одразу, щоб не гаяти жодної хвилини та одразу ж могти приступити до пошуків і якнайшвидше повернути дітей додому.

Нагадаємо, на Закарпатті на кладовищі виявили двох живих істот: деталі (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*