На Закарпатті 16 населених пунктів залишаться без газу (ПЕРЕЛІК)

Газ тимчасово відключать у 16 селах Берегівського та Хустського районів.

Про відключення повідомляє АТ «Закарпатгаз».

“31 серпня Закарпатське лінійне виробниче управління магістральних газопроводів знову проводитиме ремонтні роботи. Цього разу – на ГРС В. Раковець. Це означає, що тимчасово без газопостачання перебуватимуть Велика та Мала Копаня, Широке, В.Раковець, В.Розтока, Вільхівка, Довге, Заболотне, Імстичево, Луково, М.Раковець, М.Розтока, Н.Болотне, Приборжавське, Вертеп та Рокосово”, – йдеться в повідомленні.

Повідомлення про припинення газопостачання було надіслано в органи місцевого самоврядування.

“Споживачі повинні перекрити крани перед газоспоживаючими приладами (котли, колонки, плити) та надати доступ газовикам для перекриття кранів на газопроводах-вводах та ввідних газопроводах. Так само після завершення робіт потрібно забезпечити доступ працівників до помешкань, аби фахівці перевірили систему на герметичність і відновили газопостачання”, – додали у Закарпатгазі.

Нагадуємо, що роботи здійснюються з ініціативи Закарпатського лінійного виробничого управління магістральних газопроводів , а підприємство АТ «Закарпатгаз», зі свого боку, контролює безпечний пуск газу споживачам, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, що Закарпаття останнє у рейтингу областей за результатами ЗНО.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*