На Закарпатті хочуть встановити два пункти автоматичного контролю ваги вантажівок

APWC

На дорогах, збудованих і відремонтованих у рамках «Великого будівництва», встановлять понад 60 систем «Зважування в русі».

Минулого року у рамках програми Президента України «Велике будівництво» на українських дорогах вже встановили 39 таких комплексів. У 2021 році ці інноваційні для українських доріг процеси продовжаться. Згідно з планом побудують ще 66 таких пунктів автоматичного контролю ваги транспортних засобів, інформує пресцентр ОДА.

Погодні умови та перепади температур не впливають на якість роботи оснащення. Високоточне обладнання працює при температурі повітря від -30°С до +40°С, а його компоненти захищені від перенапруг, дощу і снігу.

Окрім загальної маси, габаритних розмірів автомобіля автоматично також визначатимуться номерний знак, кількість осей та швидкість руху.

На території Закарпаття один такий комплекс змонтували у 2020 році, знаходиться він на автодорозі М-24 у районі села Павшино на Мукачівщині. Ще два планують встановити цього року. Один із них на ділянці автомобільної дороги державного значення М-24 Велика Добронь – Мукачево – Берегове – КПП Лужанка, інший – на автомобільній дорозі державного значення М-25 Контрольно-пропускний пункт “Соломоново” – Велика Добронь – Яноші з під’їздом до контрольно-пропускного пункту “Косино”.

Нагадаємо, одна з найкращих ОТГ Закарпаття може залишитися без значного джерела прибутку, а люди – без роботи (ДОКУМЕНТ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*