На Закарпатті молоду дівчину поховали живцем, вона била в труну

У селі на Закарпатті пригадують моторошну подію, під час якої загинула дівчина.

Моторошний випадок стався і одному із сіл Перечинщини, а саме в Зарічеві. Історія про нього доволі давня, проте і досі люди пригадують жахливу подію, як дівчину поховали живцем і вона била втруну. Від цієї історії холоне кров.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомі нові ціни газу на травень

– Я була ще мала і в селі розповідали, як раніше тут загинула дівчина від удару блискавкою,- розповідає одна з очевидець пані Вікторія. – Люди казали, що “грум забив дівчину”.

 Та історія живе між людьми вже давно і її й досі пригадують з острахом. Після трагедії, начебто влученням блискавки в дівчину, нібито мертву, її поклали в труну й закопали. Утім, кажуть, що поховали її живцем, хоч ніхто й не здогадувався про це тоді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті виявили труп людини: що відомо

Лежала, не рухалась, майже не дихала, то й усі думали, що вона мертва і уже пізно їх рятувати. Не було на той час таких досвідчених лікарів, медицини, як зараз, щоб перевірити ознаки життя у людини, – розповідає співрозмовниця.

Уже у труні під землею дівчина почала сильно бити у ладу, але на жаль, її так і не вдалось врятувати.

Хто його зна, коли б дівчину вчасно реанімували, то нещасного випадку могло б і не бути, але ніхто не міг знати, що ховають людину ще майже живою, – розповідає Вікторія.

Нагадаємо, що відомі нові ціни газу на травень.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*