На Закарпатті психічнохворому чоловіку вручали повістку

На Закарпатті продовжують активно призивати чоловіків до несення військової служби.

На Закарпатті, як і у ряді інших областей, триває загальна мобілізація та продовжено військовий стан. Чоловіків до 60 років, придатних за станом здоров’я до несення служби, продовжують призивати до війська. Про це пише Голос Карпат.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовим хочуть надати відпустку на 60 днів: які умови

Не залежно від того, що у терцентрах комплектування (військкоматах раніше), розповідають, що спочатку, до відправки на фронт, військовослужбовців відправляють на підготовку, тобто навчання, й без досвіду нікого з мобілізованих не відправляють силою на передову, серед населення доводиться чути різні історії з цього приводу.

Люди розповідають, що відправляють на фронт практично усіх військовозобов’язаних й навіть без попередньої підготовки, не питаючи згоди військовослужбовця:

“Перестають, де попало й не дивляться, чи здоровий, чи інвалід. Тягнуть усіх. У військкоматах під час медогляду всі одразу виздоровляють”, – розповідає один з очевидців пан Юрій.

“Сам свідок того, як на моїх очах ледь не вручили повістку навіть людині, яка рахується пацієнтом психоневрологічного інтернату. І про який тут порядок може йти мова. А скільки моїх знайомих на передовій із тиском й навіть діабетом? Говорять одне, а роблять, як їм потрібно”, – розповідає чоловік.

“Гребуть зараз повсюди чоловіків, люди ідуть на роботу, а з автобусів їх забирають й везуть до військкоматів. Уже у нашому селі майже не залишилось чоловіків, позабирали усіх, нема й кому на нивах зараз допомогти, жінки самі усе тягнуть”, – каже пан Юрій, якому уже за 60.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатець сокирою зарубав товариша

Наразі не має офіційних уточнень того, чи насправді інформація від очевидця щодо нібито намагання працівниками ТЦК вручити повістку психічнохворому пацієнту, правдива. Водночас, люди подейкують, що інцидент було зафіксовано у Тур’я-Реметі на Перечинщині. Утім, фінал цієї історії не такий і сумний.

Очевидці розповідають, що підопічного психоневрологічного інтернату хоча й зупинили тоді, та нікуди у результаті не відправляли. Водночас, у чоловіка взяли необхідні дані для ведення військового обліку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті виявили труп людини: що відомо

Що стосується інформації із відловлюванням чоловіків у закарпатських громадах із метою призвати до війська, її дійсно підтверджують жителі. Перечинщина в цьому плані не “пасе задніх”, за словами людей.

“Правда, що ловлять, а зараз ще більше. Розїжджають по селах, стоять у центрі села, біля автобусних зупинок. Їжджу на роботу і бачу, що твориться, як беруть чоловіків. Уже й неє кого брати. Усі перестрашені”, – розповідає Ірина.

Нагадаємо, що відомі нові ціни газу на травень.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*