На Закарпатті почали працювати нові окружні прокуратури

Реформування прокуратури супроводжувалося зменшенням кількості відділів і адміністративних посад. Прокурори в рамках нової реформи успішно пройшли атестацію.

Нові окружні прокуратури почали працювати в Україні з 15 березня. Співробітники оновлених відомств пройшли атестацію, довівши свій професіоналізм і порядність, повідомляє прес-служба Офісу Генпрокурора.

“У системі органів прокуратури будуть функціонувати 181 (193 з урахуванням окупованих територій) окружних прокуратур і 30 спеціалізованих прокуратур у військовій і оборонній сфері (на правах окружних). Вони замінять 155 (178 з урахуванням окупованих територій) місцевих прокуратур і 30 військових прокуратур гарнізонів”, – йдеться в повідомленні відомства.

При розробці окружних прокуратур враховувалися результати аналізу, проведеного за підтримки Ради Європи, наголосили в прес-службі.

“При збільшенні кількості окружних прокуратур одночасно зменшилася кількість відділів та адміністративних посад… Ми завершуємо великий етап кадрової чистки і трансформації органів прокуратури”, – заявила Генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

За її словами, під час реформування регіональних відомств розглядалися зв’язок з судовою системою і взаємодія з іншими правоохоронними органами, обсяг навантаження на прокурорів, населення в даному регіоні, рівень злочинності, особливо транспортної інфраструктури.

Нагадаємо, що Рахівський РВ поліції очолив новий начальник.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*