На Закарпатті працює робоча група «Відкритий кордон»

Міністерство інфраструктури України, у взаємодії із фахівцями Служби автомобільних доріг у Закарпатті, представниками компаній перевізників та іншими фахівцями створили робочу групу «Відкритий кордон».

Разом працюватимуть над оптимізацією та спрощенням роботи контрольно-пропускних пунктів. Увага буде сконцентрована на пропуску саме великовагового транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна запроваджує візовий режим із росією

Проєкт «Відкритий кордон» передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні та покращення логістики на напрямку Україна – ЄС.

Попри гострий дефіцит паливно-мастильних матеріалів, держава знаходить шляхи їх постачання від наших друзів з-за кордону. Також у великих обсягах продовжує надходити гуманітарна допомога для тих, хто постраждав від російської агресії. Відтак, обсяги товарообігу збільшуються, а черги на КПП не зменшуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зробив заяву про перетин кордону для чоловіків

Робоча група вже провела перші обстеження. Зараз фахівці аналізують дані, тривають зустрічі із представниками країн-сусідів.

Нагадаємо, Єврокомісія погодила фінальний текст Спеціальної Угоди про лібералізацію перевезень автомобільним транспортом Україна – ЄС. Угода передбачає виконання двосторонніх та транзитних перевезень українськими перевізниками без дозволів.

Підписання документу заплановане наприкінці червня.

Нагадаємо, що військовозобов’язаним можуть дозволити виїзд за кордон: відомо умову.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*