Зеленський зробив заяву про перетин кордону для чоловіків

Президент України Володимир Зеленський зробив важливу заяву щодо перетину кордону для чоловіків.

У відповідь на петицію про скасування заборони на виїзд за кордон чоловікам призовного віку він нагадав, що згідно з законом, захист суверенітету України є обов’язком громадян, і що права і свободи людини можуть бути обмежені під час воєнного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав законопроєкт про перекидання тероборони до зони бойових дій

“Як президент України – гарант державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина…  зазначаю, що відповідно до статті 17 Конституції України захист суверенітету і територіальної цілісності держави є справою всього Українського народу. За статтею 65 Основного закону України захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є обов’язком громадян України”, – заявив Зеленський.

Президент також зазначив, що, згідно з Конституцією, право громадян вільно залишати територію України може обмежуватися в умовах воєнного або надзвичайного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський зробив заяву про завершення війни з росією

За словами Зеленського, обмеження, передбачені указом від 24 лютого про введення воєнного стану в Україні, передбачається скасувати після завершення дії воєнного стану.

Президент також нагадав, що правила перетину держкордону України встановлюються Кабміном, зокрема й на період дії воєнного стану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський попередив про вибухове зростання цін

Щодо порушеного у петиції питання про запровадження пріоритету призову під час мобілізації добровольців Зеленський зазначив, що організаційне керівництво мобілізацією в Україні відповідно до закону здійснює уряд. 

Президент повідомив, що звернувся до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з проханням комплексно опрацювати порушені в електронній петиції пропозиції.

Нагадаємо, що Зеленський озвучив кінцеву мету росії у війні.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

1 Коментар

  1. Так чому народ України повинен захищати її суверенітет ,але не має право безоплатно користуватися природнім газом власником якого є ? Це написано в Декларації про Державний суверенітет Українини,і чому й досі не націоналізовано майно олігархату який 30 років обкрадав народ України.?

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*