На Закарпатті припиняють безкоштовне харчування для переселенців, – ОВА

Безкоштовне харчування для внутрішньо переміщених осіб у Закарпатські області припиняється

Місцева влада на Закарпатті вимагає від українців, які переїхали до регіону після початку повномасштабної війни, влаштовуватися на роботу. Про це голова Закарпатської ОДА Віктор Микита заявив у інтерв’ю «Укрінформу».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські біженці загинули в страшній ДТП за кордоном (ФОТО)

«У нас така позиція […], що якщо можеш піти працювати, ти повинен влаштуватися на роботу. Тому що ти теж воїн, тільки на економічному фронті», – пояснив Микита.

На його думку, люди не повинні сидіти і чекати, коли їх безкоштовно погодують. Тому практика безоплатного харчування для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) на Закарпатті буде припинена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Повернете виплати з відсотками»: для біженців з’явилося важливе попередження

«Тергромади перевантажені. Безкоштовно харчуватимуться лише вразливі категорії, іншим забезпечуватимемо харчування також, але за пільговими цінами», – зазначив голова ОДА.

Щодо можливого будівництва житла для ВПО на території Закарпатської області, то губернатор запевнив, що таке житло буде зводити у першу чергу для потреб людей з інвалідністю, осіб, які не можуть працювати, та для мам із маленькими дітьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті біженка порізала свого чоловіка: що відомо

У цьому проєкті, за словами Віктора Микити, візьмуть участь місії ООН і Міжнародної організації з міграції, які профінансують капітальний ремонт комунальної власності, яка не використовується за призначенням – зокрема, колишні школи, які зараз закинуті.

Міжнародні організації допоможуть переселити у ці відновлені об’єкти внутрішньо переміщених осіб, розвантаживши при цьому діючі школи, у яких зараз перебувають ці люди. Таким чином, учні на Закарпатті зможуть повноцінно розпочати новий навчальний рік.

Нагадаємо, що на трасі перекинувся автобус із біженцями з України (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*