«Повернете виплати з відсотками»: для біженців з’явилося важливе попередження

У Польщі вважають, що українці, яких вони прихистили від війни не повинні їх дурити, адже можуть втратити виплати, які їм призначили.

Польща стала однією з найпопулярніших країн для людей, які втекли з України через війну. Влада надала їм щомісячну фінансову допомогу. Вони повідомили, що біженці втратять її, якщо покинуть їхню країну без попереднього повідомлення відповідних органів. В такому разі отримані кошти доведеться повернути, причому із відсотками, пише польський Wroclife.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Чехії біженцям з України щомісяця виплачуватимуть по 200 євро

Українців поінформували, що уряд передбачив виплати лише тим, хто там перебуває. Переселенці, які мають намір поїхати більш ніж на 30 днів, повинні сповістити про це Управління соціального страхування та відмовитися від отримання пільг.

Відзначено, що Управління має доступ до державних реєстрів. Тому всі дані можна швидко перевірити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті біженка порізала свого чоловіка: що відомо

Відомо, що українці, які прибули до Польщі після початку війни, з 26 березня отримують допомогу “Сім’я 500”. Програма передбачає держпідтримку українських сімей із дітьми.

Українці можуть подати заявку на Платформі Електронних Послуг PUE ZUS на отримання щомісячної допомоги. Її розмір – 500 злотих на кожну дитину (близько 3 000 гривень). Виплата залежить від доходу сім’ї.

Нагадаєм, що на трасі перекинувся автобус із біженцями з України (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*