На Закарпатті у рейсовому автобусі виявили контрабандний одяг на 200 тис гривень

У вівторок (16.03.21) на митному посту «Тиса» Закарпатської митниці Держмитслужби задокументовано порушення митних правил, пов’язане із уникненням перевізником декларування товару на майже 200 тис грн.

Про це пише Закарпатська митниця на Фейсбуці.

Повертався 40-річний водій з Іспанії в Україну на рейсовому автобусі «Хуельва-Київ» через українсько-угорський кордон. Під час проходження митно-прикордонного контролю у «червоному коридорі» вказав про наявність багажу в кількості 50 місць, здебільшого одяг та взуття для особистого користування, бувші у вжитку. Усно підтвердив, що будь-які інші товари, що підлягають декларуванню та оподаткуванню, в нього відсутні.

”Однак при детальній перевірці багажного відділення автобусу, інспектори виявили новенький товар іноземного виробництва. Так, в одній із дорожніх сумок та 3-х поліетиленових пакетів знаходилися 175 штук дитячого одягу в асортименті, різних розмірів та дитяче взуття для дівчаток торговельної марки «MAYORAL».
Водій почав виправдовуватися, що виявлений товар перевозив на прохання незнайомої жінки з м.Хуельва (Іспанія) в м.Львів”, – йдеться в повідомленні.

Оскільки загальна вартість незадекларованого товару складає понад 195 тис грн, що значно перевищує дозволену митним законодавством суму – 500 євро, то інспектори склали протокол відносно перевізника за статтею 472 Митного кодексу України та вилучили предмети правопорушення до остаточного рішення суду.

Нагадаємо, румунські прикордонники рятували контрабандиста-українця.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*