У Виноградові планують віддати 1,6 га земель фірмі Коломойського – ЗМІ (ДОКУМЕНТ)

Ділянку ТОВ “Євротрейд Експо” з групи “Приват” віддадуть на 49 років і за щорічну орендну плату в розмірі 8% від вартості землі.

Розпорядження про скликання сесії 25 березня на сайті міськради оприлюднили вчора, 15 березня. На порядок денний винесуть 141 питання, з яких 69 – земельні. Крім вирішення питань землі, на сесії прийматимуть комунальне майно від сіл та затверджуватимуть звіти про виконання сільських бюджетів і місцеві програми, – пише Голос Карпат.

Сесію зробили закритою для громадськості, в тому числі і за журналістів. Приймаючи таке рішення в міськраді посилались на постанови Кабміну від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-2019, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”.

В той же час експерти з “Інституту масової інформації” неодноразово проводили роз’яснення, що недопуск журналістів на сесії через карантин – є злочином.

Перша і восьма сторінка розпорядження Виноградівської міськради

Серед інших земельних питань на сесії розглядатимуть питання про надання в оренду земельної ділянки площею 1,6 га і цільовим призначенням “11.02 Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості обслуговування будівель” (кадастровий номер 2121210100:00:012:0009) офшорній ТОВ “Євротрейд Експо”, що наледить групі “Приват”. Раніше тривались час там були паливні склади місцевих підприємців.

Статутний капітал ТОВ “Євротрейд Експо” майже 46 мільйонів гривень.

Група “Приват” контролюється українськими олігархами підсанкційним Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

5 березня проти США запровадили візові санкції проти Ігоря Коломойського та членів його родини. У Держдепі пояснили, що як керівник Дніпропетровської області з 2014 по 2015 рік Коломойський був причетний до корупційних дій, що підривали верховенство права та віру української громадськості в демократичні інститути та громадські процеси, включаючи використання його політичного впливу та владних повноважень для особистої вигоди. Президент Зеленський підтримав рішення США.

Тривалість оренди – 49 років. Ціна у рік – 8% від нормативної грошової оцінки ділянки.

Нагадаємо, Бочкай і його свита: скільки у лютому заробили перші посадовці Виноградівщини (ДОКУМЕНТ).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*