На Закарпатті військкомати продовжують перевірки в автобусах та приватних авто – ЗМІ

Останнім часом у регіоні представники військкоматів стали частіше перевіряти громадський транспорт.

В Україні іде війна та триває мобілізація. І хоч Закарпаття не є у зоні бойових дій, багато чоловіків із різних куточків району продовжують відправлятись на фронт у східну частину держави. На Закарпатті військкомати продовжують перевірки в автобусах та приватних авто.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З’являться додаткові години світла: для закарпатців опубліковано приємне повідомлення (ВІДЕО)

Наразі військовозобов’язаним продовжують вручати повістки в громадському транспорті й закладах харчування. Так от недавно повістки вручили військовозобов’язаним в одному із ресторанів у Хусті.

До того ми писали, як між селами на Перечинщині  представники військкоматів зупинили вчергове один із рейсових автобусів. Інцидент було зафіксовано журналістом видання “Голос Карпат”, що на той час перебував у тому ж транспорті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тисячам жінок заборонили виїзд за кордон: перелік посад

Наразі блокпост уже встановили й при в’їзді в село Зарічево Перечинської ОТГ, поряд із залізничним полотном. Зупиняють абсолютно усіх водіїв транспортних засобів, а також пасажирів електричок та потягів, що прибувають сюди з інших населених пунктів та областей.

Зауважмо,  перевіряють громадський транспорт не лише із метою вручення  повісток придатним до служби чоловікам, але й у цілях безпеки. В автобусах, поряд із іншими пасажирами, як зазначають у військкоматах, можуть знаходитись підозрілі особи, в яких може бути небезпечний багаж. Тому перевірки в цей час  надзвичайно важливі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові більше не будуть отримувати по 30 тисяч: із 1 лютого змінюється порядок виплат

На Закарпатті військкомати продовжують перевірки в автобусах та приватних авто. Не рідко в громадському транспорті перебуває особа, якій уже вручили повістку, але у визначений термін до військкомату вона не з’явилась. В такому разі представники військкомату можуть затримати військовозобов’язаного.

Варто відзначити, у мережі Фейсбук люди по-різному реагують на дії представників військкоматів, які намагаються на їх думку “відловити” призовників у транспортних засобах. Від закарпатців Із цього приводу чимало дописів, де наголошують, що місцеве населення призивають до війська чи не найбільше. Утім, як зазначають ряд коментаторів, аналогічна ситуація з мобілізацією спостерігається і в інших областях України і кожен усвідомлює свій обов’язок перед державою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатців сколихнула ще одна трагічна звістка (ФОТО)

Нагадаємо, що на Закарпатті затримали юнаків 19 та 23 років: які причини (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*