На Закарпатті з банку зникло 1,5 млн грн: що відомо

Прокуратура направила до суду матеріали кримінального провадження щодо начальника відділення одного з комерційних банків у Сваляві, повідомляє Прокуратура Закарпаття.

У березні цього року начальник відділення наказав касиру видати йому зі сховища 514 тисяч гривень, 14 430 доларів і 16 700 євро (що за тодішнім курсом становить майже 1,5 мільйона гривень). Гроші витратив, у банк нічого не повернув.

Тепер банкір відповідатиме в суді за заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

Усе майно підсудного арештували.

Нагадаємо, 21-річна закарпатка обікрала дипломата: подробиці від поліції (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*