Похолодання очікується вже завтра.
Як інформує Закарпатський обласний центр з гідрометеорології, у зв’язку з переміщенням активного холодного фронту хвилями з заходу, вранці та протягом дня 6 квітня, з переходом в ніч на 7 квітня, по Закарпатській області очікується погіршення погодних умов.
В області передбачаються опади у вигляді мокрого снігу та снігу, вдень на низині з дощем, в гірській та передгірній частині – значні опади. Місцями налипання мокрого снігу, в горах хуртовини.
“На гірських ділянках доріг ожеледиця. В другій половині дня 5 квітня, з продовженням вночі та вранці 6 квітня, на більшій частині території області та по м. Ужгород посилення вітру 7-12, місцями 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий)”, – додають синоптики.
Нагадаємо, на Закарпатті може сильно піднятися рівень води у річках.
- Степан Гіга: історія, яку слухають, а не забувають
- Два Великодні на Закарпатті. Історія, факти, традиції
- Закарпаття на смак: географічне значення, що об’єднує гори, Тису та прадавні виноградники
- Сіль, золото, газ і термальні води: реальний ресурсний баланс Закарпаття без міфів
- Зуби, біль і прогрес: як на Закарпатті формувалася стоматологія від імперій до приватних клінік

Додайте коментар